2017
VII PromFest

Festivali peamine sündmis nagu alati Klaudia Taevi nim. rahvusvaheline konkurss noortele ooperilauljatele.

Järjekorras kümnes konkurss toimus Pärnus 5.- 12. mai 2017.a.

Konkursi žuriid juhtis Luana DeVol ja teised žüriiliikmed olid tunnustatud ooperimaailma tegelased - teatrite ja agentuuride esindajad. Välja valiti 36 osavõtjat 38 riigist. 
Laureaadid 2017:
I preemia metsosopran Abigail Levis (USA)
II preemia bass Taras Berežanski (Ukraina)
III preemia sopran Eszter Zemlényi (Ungari)
Finalistid:
Laura Teivāne, sopran (Läti)
Modestas Sedlevičius, bariton (Leedu)
Margarita Levchuk, koloratuursopran (Valgevene)
Parima “Ave Maria” esitajaks valiti Modestas Sedlevičius (Leedu).
Parimaks konkursi pianistiks pärjati Ērika Apeine (Läti).
Publikulemmiku tiitli pälvis ülekaalukalt Margarita Levchuk (Valgevene).

FINALISTID
Laura Teivāne (spinto sopran) sündis 23. märtsil 1991 Lätis. Ta on õppinud Läti Muusikaakadeemias. Laura on osalenud mitmetel konkurssidel Itaalias, Lätis ja Saksamaal. 2015. aastal jõudis ta Klaudia Taevi nim. Konkursil poolfinaali. Aastast 2015 on ta Läti Rahvusooperi solist.
Taras Berežanski (lüüriline bass) sündis 23. augustil 1985 Ukrainas. Ta on õppinud Tšaikovski Riiklikus Muusikaakadeemias. Ta on osalenud konkurssidel Ukrainas ja mitmetes töötubades ning meistriklassides. Ta on esitanud mitmeid rolle teatrites Ukrainas ja Leedus.
Abigail Levis (lüüriline metsosopran) sündis 24. märtsil 1987 USAs. Ta on õppinud laulmist Eastmani Muusikakoolis, Bardi Kolledžis, Utah` Ooperis ja Los Angelesi Ooperis. Abigail on osalenud edukalt mitmetel konkurssidel Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. 2016. aastast on ta Berliini Saksa Ooperi ooperistuudio liige.
Modestas Sedlevičius (lüüriline bariton) sündis 12. juunil 1987 Leedus. Ta on õppinud Leedu Muusika- ja Teatriakadeemias, Mannheimi Muusika- ja Etenduskunstide Ülikoolis ja La Scalas. Ta on edukalt osalenud konkurssidel Saksamaal ja Austrias ning esitanud rolle mitmetes teatrites Itaalias ja Saksamaal.
Margarita Levtšuk (lüüriline koloratuursopran) sündis 16. aprillil 1990 Valgevenes. Ta on õppinud Bresti Muusikakolledžis ja Valgevene Riiklikus Muusikaakadeemias. Ta on osalenud mitmetes töötubades ja meistriklassides ning olnud finalist ja auhinna võitja konkurssidel Venemaal ning Valgevenes.  
Eszter Zemlényi (lüüriline koloratuursopran) sündis 15. märtsil 1987 Ungaris. 2016. aastast õpib ta Franz Liszti nim. Muusikaakadeemia magistrantuuris. Eszter on osalenud edukalt mitmetel konkurssidel Ungaris ning osalenud ooperimuusika kontsertidel Ungaris, Itaalias ja Rootsis.

Kuna toimus kümnes konkurss, siis tähistamaks seda minijuubelit toimus galakontsert - VÕITJATE GALA, kus osalesid konkursi varasemate aastate laureaadid: