ANNA TOMOWA-SINTOWI meistriklass
L-P 25.-26. mai 2019
Meistriklassi täpne aeg ja toimumise koht on täpsustamisel.

Kahepäevane intensiivkursus on kõigile vabakuulajatele (nii lauljatele kui publikule) vaba sissepääsuga. Personaalset juhendamist soovivad noored lauljad saavad seda teha tasu eest. Selleks tuleb ühendust võtta korraldajatega: info@promfest.ee. Kiirustage, sest aktiiv-osavõtjate arv saab olema piiratud (maksimaalselt 10 lauljat).


XI Kaudia Taevi nim konkursi žürii esinaine on ooperimaailma üks silmapaistvamaid legende, bulgaarlanna sopran Anna Tomowa-Sintow. Ta on esitanud pea kõiki suuremaid rolle Mozarti, Rossini, Verdi, Puccini, Wagneri ja Straussi ooperitest ning oli maailmakuulsa dirigendi Herbert von Karajani üks lemmikutest kuni dirigendi surmani.

Oma silmapaistva karjääri jooksul on ta esinenud kõikides olulisemates ooperimajades ja kontserdilavadel üle maailma ning osa tema väga mitmekülgset repertuaari on õnneks ka salvestatud. Ta on kõrgelthinnatud sopran mainekate dirigentide jaoks ning laulnud koos paljude maailmakuulsate ooperilauljatega, nt Placido Domingoga, Luciano Pavarottiga, Piero Cappuccilliga, Ruggero Raimondiga, José Carrerasega.

Anna Tomowa-Sintow on pälvinud arvukalt kõrgeid auhindu, teiste seas kaks Grammy auhinda.

Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud õpetaja, kelle meistriklassid on oodatud kõikjal maailmas ning ta osaleb regulaarselt rahvusvaheliste konkurside žüriides. 


Rohkem infot Anna Tomowa-Sintowi kohta www.tomowa-sintow.com