Kohtumine Metropolitan Opera tähtmetsoga Dolora Zajickuga.
Glamuurne ja eksklusiivne kohtumine avab ooperimaailma suure tähe nii primadonnalikust kui ka inimlikust küljest.
Vestlust modereerib Hollandi ooperilavastaja ja õppejõud Hans Nieuwenhuis.
Vestlus toimub inglise keeles.
Sellel kohtumisel Dolora ei laula vaid tutvustab elu ooperimaalimas.P 26. mai 15:00 "Ooperi kohting - Dolora Zajick" Villa Ammendes  

Pileti hind sisaldab hubast kohtumist ooperitähega heas seltskonnas, kooki ja kohvi/teed ning pääset Klaudia Taevi nim konkursi finaalkontserdile 26.05 algusega kell 19 Pärnu kontserdimajas.

Ürituse kestus 1-1,5 tundi. Osalemine ainult ette broneerimisega!

B
roneerimine sale@ammende.ee või +372 44 73 888

Dolora Zajick, keda peetakse üheks parimaks metsosopraniks ooperiajaloos ning kelle tõeliselt dramaatiline hääl võimaldab tal laulda ka kõige nõudlikumaid partiisid, tegutseb mainekamatel ooperilavadel üle maailma juba viimased kolmkümmend aastat.  

Dolora Zajick on ka XI Klaudia Taevi nim rahvusvahelise noorte ooperilauljate konkursi žürii esinaine.  

Looduse poolt haruldase häälega õnnistatud Dolora Zajick (Ameerika Ühendriigid) on rahvusvaheliselt tunnustatud kui tõeliselt dramaatiline metsosopran, kes on laulnud olulistel ooperilavadel Giuseppe Verdi poolt selle hääletüübile kirjutatud ülinõudlikke partiisid -  Azucena rolli “Trubaduuris”, Amnerist “Aidas” ning Eboli “Don Carloses”. Vaatamata sellele, et tema debüüt Metropolitan Operas oli enam kui 30 aastat tagasi, on ta suurepärases vormis ning annab jätkuvalt etendusi ja kontserte maailmalavadel.
Samuti on märkimisväärne arv tema rolle salvestatud CD-le ja DVD-le.

Temaga on teinud koostööd maailma tippdirigendid, teiste seas James Levine, Anthony Pappano, hilja Bruno Bartoletti, James Conlon, Daniele Gatti, Valery Gergiev, Lorin Maazel, Charles Mackerras, Zubin Mehta, Riccardo Muti, Michael Tilson Thomas, Mstislav Rostropovich jt.

Lisaks silmapaistvale karjäärile lauljana on Dolora Zajick pühendunud ka noorte lauljate koolitamisele. 2006. aastal asutas ta Noorte Dramaatiliste Häälte Instituudi (Institute for Young Dramatic Voices), mis tegeleb edukalt just nö suurte või ebatavaliste häälte koolitamisega. Ainulaadse programmi abil arendavad kooli erinevate distsipliinide õpetajad noori lauljaid nende hääle ja karakteri individuaalseid vajadusi arvestades.
Rohkem infot http://www.dolorazajick.com/

Villa Ammende on PromFesti hea koostööpartner aastast 2001.  
On saanud äärmiselt meeldivaks traditsiooniks, et Ammende Villa võõrustab Klaudia Taevi nim rahvusvaheline noorte ooperilauljate konkursi žürii esimeest.
Ajaloolise interjööri- ja sisustusega eksklusiivne hotell ja restoran VILLA AMMENDE on aupaklikult ja armastusväärselt pakkunud suurepärast majutust sellistele ooperimaailma tähtedele nagu sopran Irina Arkhipova (Venemaa), tenor Virgilijus Noreika (Leedu), sopran Ileana Cotrubas (Prantsusmaa/Rumeenia), sopran Barbara Hendricks (Rootsi), sopran Teresa Zylis-Gara (Poola), sopran Ingrid Kremling (Saksamaa), sopran Edda Moser (Saksamaa), sopran Karan Armstrong (USA/Saksamaa), sopran Luana DeVol (USA) ja metsosopran Dolora Zajick (USA).