AJAKAVA

E 20. mai 
12:00-18:20 Dolora Zajicki meistriklassi 1. päev Pärnu Kunstide Majas
19:00-21:45 N. Rimski-Korsakovi "Tsaari mõrsja" etendus Endla Teatris 
                 Peaosades eelmiste konkurside laureaadid Elina Šimkus (Marfa), Angelina Švatška (Ljubaša)     

T 21. mai
11:00-17:00 Dolora Zajicki meistriklassi 2. päev Pärnu Kunstide Majas
14:00-18:00 Konkursi II vooru proovid pianistidega Pärnu Kunstide Majas
14:00-17:00 Konkursile registreerimine Endla Teatris
19:00-21.30 PromFesti uuslavastuse V. Bellini "Romeo või Julia" (I Capuleti e i Montecchi) etendus Endla Teatris
                 Peaosades eelmise konkursi laureaadid: Abigail Levis (Romeo), Margarita Levtšuk (Julia), Juri Rostotski (Teebald)
21.30 Konkursi avamine ja II vooru esinemisjärjekorra loosimine Endla Teatri galerii 

K 22. mai 
10:30-16:30 Konkursi II voor Endla Teatris
u. 17:00 Konkursi II vooru tulemuste teatavaks tegemine Endla Teatri fuajees

N 23. mai
09:00-13:00 Konkursi III vooru proovid pianistidega Pärnu Muusikakoolis
12:00-13:30 Tagasiside lauljatele, kes ei pääsenud III vooru Endla Teatris
15:00-19:00 Konkursi III voor Pärnu Kunstide Majas
u. 19.30 Konkursi III vooru tulemuste teatavaks tegemine Pärnu Kunstide Majas

R 24. mai 
09:00-12:00 Proovid pianistidega Pärnu Muusikakoolis
11:00-12:00 Tagasiside lauljatele, kes ei pääsenud IV vooru Endla Teatris
12:00-17:00 Konkursi IV voor Endla Teatris
18:00-20:30 Koosviibimine kõikidele konkursist osavõtjatele ja žüriile (koht täpsustamisel)
20:00 Konkursi III voru tulemuste teatavaks tegemine (koosviiminisel)

L 25. mai
11:00-17:40 Dolora Zajicki meistriklassi 3. päev Pärnu Kunstide Majas
14:00-15:30 Hans Nieuwenhuisi loeng "Ettelaulmine - maagilised viis minutit" Pärnu Kunstide Majas
19:00-21:45 Verdi "Aida" etendus Endla Teatris
                 Peaosades eelmiste konkursside laureaadid Jomante Šležaite (Aida), Anželina Švatška (Amneris)

P 26. mai
14:00-17:00 Finalistide proov orkestriga (ainult finalistidele) Pärnu Kontserdimajas
15:00- 17:00 Pärastlõuna Dolora Zajickiga Ammende Villas. Modereerib Hans Nieuwenhuis
19:00- 20:30 Konkursi finaalvoor Pärnu kontserdimajas
20.45 Autasustamistseremoonia
22:00 Bankett finalistidele, toetajatele ja žüriile