XI Klaudia Taevi nim konkursi tulemused

I preemia – ei antud välja
II preemia
    Sargis Bazhbeuk-Melikyan (bass, Armeenia)
    Hanna Tverdova (sopran, Ukraina)   
III preemia
    Samuli Taskinen (bass-bariton, Soome)
    Kamilė Balabonaitė (sopran, Leedu) 
Finalistid
    Vladislav Tlushch (bariton, Ukraina)
    Marija Arutiunova (Leedu)
Publikulemmik - Sargis Bazhbeuk-Melikyan
Parim "Ave Maria" – Vladislav Tlushch
Parim kontsertmeister – Ashot Drnajan-Babrovski 


IV voor:
Hovhannes Andreasyan, tenor, Armenia
Marija Arutiunova, soprano, Lithuania
Kamilė Balabonaitė, soprano, Lithuania
Sargis Bazhbeuk-Melikyan, bass, Armenia
Merlyn Cruz, mezzo-soprano, Cuba
Attila Dobák, bass-baritone, Hungary
Elísabet Einarsdóttir, soprano, Iceland
Tigran Hakobyan, tenor, Armenia   
Nadya Meyer, soprano, Russia
Serhii Moskalchuk, bass, Ukraine
Valeria Mudra, mezzo-soprano, Ukraine
Bogdan Panchenko, baritone, Ukraine
Kseniia Proshina, soprano, Russia
Samuli Taskinen, bass-baritone, Finland
Vladyslav Tlushch, baritone, Ukraine
Hanna Tverdova, soprano, Ukraine


III voor:

Hovhannes Andreasyan, tenor, Armenia
Marija Arutiunova, soprano, Lithuania
Kamilė Balabonaitė, soprano, Lithuania
Sargis Bazhbeuk-Melikyan, bass, Armenia
Merlyn Cruz, mezzo-soprano, Cuba
Attila Dobák, bass-baritone, Hungary
Anastasia Donets, soprano, Russia
Elísabet Einarsdóttir, soprano, Iceland
Diana Gouglina, soprano, Bulgaria
Tigran Hakobyan, tenor, Armenia
Valery Kalabukhov, baritone, Russia
Corina Koller, soprano, Austria
Nadya Meyer, soprano, Russia
Serhii Moskalchuk, bass, Ukraine
Valeria Mudra, mezzo-soprano, Ukraine
Bogdan Panchenko, baritone, Ukraine
Kseniia Proshina, soprano, Russia
Samuli Taskinen, bass-baritone, Finland
Vladyslav Tlushch, baritone, Ukraine
Hanna Tverdova, soprano, Ukraine 

II voor - Osalejad

4. veebruarist 20. märtsini 2019 toimunud I vooru tulemuste põhjal selgusid lauljad kes pääsesid konkursi järgmistesse voorudesse:

Hovhannes Andreasyan, tenor, Armeenia

Marija Arutiunova, sopran, Leedu
Kamilė Balabonaitė, sopran, Leedu
Sargis Bazhbeuk-Melikyan, bass, Armeenia
Irina Bogdanova, sopran, Venemaa (ei osale)
Merlyn Cruz, metsosopran, Kuuba
Attila Dobak, bass-bariton, Ungari
Anastasia Donets, sopran, Venemaa
Elisabet Einarsdottir, sopran, Island
Diana Gouglina, sopran, Bulgaaria
Marija Grinevska, sopran, Läti (ei osale)
Navasard Hakobyan, bariton, Armeenia (ei osale)
Tigran Hakobyan, tenor, Armeenia
Eira Huse, metsosopran, Norra (ei osale)
David Jagodic, tenor, Sloveenia (ei osale)
Yonghwan Jeong, tenor, Lõuna-Korea
Valery Kalabukhov, bariton, Venemaa
Kalvis Kalniņš, bariton, Läti
Sergey Kaydalov, bariton, Venemaa (ei osale)
Corina Koller, sopran, Austria
Pelageya Kurennaya, sopran, Venemaa (ei osale)
Hojoun Lee, bariton, Lõuna-Korea (ei osale)
Myungin Lee, tenor, Lõuna-Korea (ei osale)
Soyoon Lee, sopran, Lõuna-Korea (ei osale)
Anush Martirosyan, metsosopran, Armeenia
Nadya Meyer, sopran, Venemaa 
Serhii Moskalchuk, bass, Ukraina
Valeria Mudra, metsosopran, Ukraina
Bogdan Panchenko, bariton, Ukraina
Changdai Park, bass-bariton, Lõuna-Korea
Jean-Philippe Lazure, tenor, Kanada
Kseniia Proshina, sopran, Venemaa
Lorena Valentina Puican, sopran, Rumeenia (ei osale)
Forooz Razavi, sopran, Iraan
Samuli Taskinen, bass-bariton, Soome
Vladyslav Tlushch, bariton, Ukraina
Hanna Tverdova, sopran, Ukraina
Tiitus Ylipää, bariton, Soome 
Andraja Zidaric, sopran, Sloveenia (ei osale)
Maryna Zubko, sopran, Ukraina

Esimeses voorus osales kokku 182 lauljat 39 riigist.