Ingmar (1989) on õppinud koreograafia erialal kaasaegse tantsu suunal Tallinna Ülikoolis aastatel 2009-2013 . Töötanud koreograafina Rahvusooperis Estonia (2014) ning paljudes eraprojektides ja televisoonis. Aastal 2014 asus õppima Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli lavastaja erialale. Aastal 2016 lavastas PÖFFi avatseremoonia. Ta  osalenud näitlejana lavakooli diplomilavastustes: Mart Koldits “Impeerium”  (2016 , Von Krahl) ja Aleksander Pepeljajev “NOДВЕНАДЦАТЬ” (2017, NO99).


"La Traviata" räägib mulle inimese soovist, vajadusest ja õigusest muutuda. Kahjuks ka selle võimalikkuse raskusest. Kahe inimese vahel olev armastus on ses ajas ja ruumis, mil ta puhkeb, püha ning kellelgi pole õigust seda hinnata väärtusetuks, valeks või ebapuhtaks. Mulle tundub, et kahjuks puutume praegu palju kokku mingisuguse sotsiaalse "normi" hinnanguga.
Ühtlasi on see lugu haardest. Igavikulisest tahtest midagi hoida, võtta või anda, millestki kinni krabada, et oleks olemasolemise tunne. Tasub aga tähele panna, mis täpsemalt haardeulatusse satub ja siis tajuda kas sellest võib, tuleb lahti lasta või mitte.