Irina Gazizulina intervjuu Toomas Kuteriga (vene keeles)

Raadio 4, 14.04.2015

Eelmine
Kersti Inno intervjuu Toomas Kuteriga
Järgmine
Intervjuu Erki Pehkiga "Päevatee" saates Vikerraadios

Kommentaarid

 • mrs joy  •  18. juuni 2019
  Kas olete rahaliselt sunnitud otsima ärilaenu, isiklikku laenu, investeerimislaenu, hüpoteeklaenu, auto laenu, õppelaenu, laenude konsolideerimise laenu, tagatiseta laenu ja riskikapitali? Taotle oma arvete maksmiseks kiiret ja lihtsat laenu ning leida oma äriprojekti loomiseks madalaima intressimääraga 2% rahastamist. Võtke meiega ühendust e-posti teel:
    joyloan347@gmail.com whatsapp; +306982127743
 • Michal  •  24. juuni 2019
  Prywatne pożyczki o najniższym oprocentowaniu na rynku tylko u nas! Z naszą pomocą możesz załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Przy 2% daje możliwość uzyskania pożyczki w każdej sytuacji - od wpisów w bazach danych po klasy komorników. Decyzja online w ciągu 30 sekund. Wstęp na najwyższy poziom Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem naszego adresu e-mail: sopuchmichal2@gmail.com
 • Lenka Bolkova  •  5. juuli 2019
  Kas pank ei anna sulle laenu? Me teeme!

  Tere,
  Selleks, et aidata teil oma tegevust edendada või rahalisi raskusi ületada, annan usaldusväärset ja tasuta krediiti ilma protokollideta 5000 kuni 1 000 000 eurot, mis on kõigile kättesaadavad vastavalt teie vajadustele 300 kuu jooksul. Intress on vahemikus 2% kuni 4%. Heakskiitmine on kiire ja tõhus, 100% garantii. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust e-posti aadressiga: leni.bolkova01@gmail.com. Registreerige oma taotlus internetis ja 48 tunni jooksul on teie krediit teie kontol põhjendamatu viivituseta saadaval.
  E-post: leni.bolkova01@gmail.com
  Aitäh.
  Põhimõtteliselt.
  Lenka Bolkova
 • Lenka Bolkova  •  5. juuli 2019
  Kas teil on vaja kiireloomulisi laene? Pakume igasugust laenu võimalikele üksikisikutele, ettevõtetele, korporatsioonidele ja organisatsioonidele, kas teil on vaja laene, mis on registreeritud ja heaks kiidetud? Kui olete huvitatud, pöörduge meile täna aadressil: leni.bolkova01@gmail.com
 • URGENT LOAN OFFER  •  4. september 2019
  Dearest Esteems,

  We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business.

  Contact Dr. James Eric Firm via
  Email: fastloanoffer34@gmail.com
  Whatsapp +918929509036
  Best Regards,
  Dr. James Eric.
  Executive Investment
  Consultant./Mediator/Facilitator

Lisa kommentaar

Email again: