PromFesti piletitele kehtib sõbrapäeva hind!

Kuni 14. veebruarini saab PromFesti pileteid osta sõbrapäeva hinnaga!

PromFest toob lavale Giuseppe Verdi “Traviata”, mille peaosades näeb Klaudia Taevi konkursi võitjaid ning mis jätkab traditsiooni, kus lavastajana saab oma visiooni ooperilavale lavale tuua inimene, kelle jaoks on ooperi lavastamine esmakordne kogemus. 

“Traviata” lavastab armastatud eesti näitleja, lavastaja ja õppejõud Anu Lamp, muusikajuht ja dirigent on Erki Pehk, kunstnik Madis Nurms, valguskunstnik Margus Vaigur ning koreograaf Ingmar Jõela.  
Peaosades astuvad üles tenor Alex (Sunghyun) Kim Lõuna-Koreast ja Anna Denisova Venemaalt. “Traviata” valmib koostöös Kaunase Riikliku Muusikateatriga.

Festivali raames toimub X Klaudia Taevi nimeline Rahvusvaheline Noorte Ooperilauljate konkurss, lisaks mitmed kontserdid ja meistriklass lauljatele. Seekordse festivali avagala on suurejoonelisem kui kunagi varem - PromFesti Tähtede Galal esinevad varasemate konkursside võitjaid, kellest tänaseks on sirgunud rahvusvaheliselt hinnatud ooperitähed. Finaalkontserdil selguvad publiku silme all tänavuse konkusi võitjad.

Tänavune Pärnu Rahvusvaheline Ooperimuusika Festival festival PromFest toimub 5.-12. mail. 

FESTIVALI AJAKAVA ja PILETIINFO

Eelmine
PromFesti "Traviata" soovib kõnetada kaasaja publikut
Järgmine
PromFest tähistab juubelit suurejoonelise Tähtede Galaga

Lisa kommentaar

Email again: